نمایندگی دلتا

نمایندگی دلتا

 

نمایندگی دلتا و فعالیت چند ساله مجموعه اتوماسیون صنعتی نادر در حوزه پروژه های دلتا و کار با برند های مختلف , این مجموعه را بر آن داشت تا با اخذ نمایندگی برند دلتا در این حوزه با توان و اطمینان بیشتری فعالیت نماید.

صرف نظر از مانیتورینگ , اجرای صحیح پروژه های دلتا می تواند افزایش بهره وری را برای شما به همراه داشته باشد و هزینه هایی را از سیستم حذف کند که مورد توجه نبوده اند.

اتوماسیون صنعتی در دو بخش برنامه نویسی و ساخت تجهیزات قابل انجام می باشد. مجموعه اتوماسیون صنعتی نادر با بهره گیری از مهندسین برنامه نویس خبره و همچنین یک واحد ساخت تابلو برق و تجهیزات وابسته یک راه حل کامل را در اختیار شما خواهد گذاشت

اجرای صحیح پروژه های دلتا می تواند افزایش بهره وری را برای شما به همراه داشته باشد و هزینه هایی را از سیستم حذف کند که مورد توجه نبوده اند.

موفق بودن در بازار های آینده بایستی در ایده پردازی و اجرای آن کوشید. مجموعه اتوماسیون دلتا در حوزه هایی همچون بهینه سازی مصرف انرژی , هوشمند سازی ساختمانها و سیستم های M2M ایده های بروزی داشته و چندین پروژه ارزشمند در کارنامه خود دارد
فروش و خدمات پس از فروش کلیه محصولات دلتا( plc – پی ال سی – اچ ام ال – hml – اینورتر – سرو – منابع تغذیه – انکودر – کنترلرهای دما – تایمر – کانتر – سنسورهای نوری و القایی – پاور آنالیزر – سنسورهای القایی – نوری – مبدل های شبکه – پردازش تصویر – سوئیچ های شبکه )

با ما در تماس باشید