اتوماسیون صنعتی نادر نماینده رسمی دلتا در ایران

دلتا مهندسین مجموعه اتوماسیون نادر با توجه به آشنایی با تعداد زیادی از کاربرد های صنعتی , بهترین مشاوره را در انتخاب تجهیزات به لحاظ کاربری و قیمت در اختیار شما قرار خواهند داد. انتخاب درست تجهیزات قطعا در بهره وری آن پروژه تاثیر بسزایی خواهد داشت. بطور مثال در صنعت CNC مخصوصا دستگاه منبت چوب بایستی از سرو سیستمی استفاده کرد که سرعت پاسخگویی بالایی داشته و از یک انکودر دقت بالا بهره مند باشد

محصولات دلتا

mySCADA مجموعه نرم افزارهای مانیتورینگ و کنترل بر روی سیستم عامل های آندروید ، ویندوز و لینوکس میباشد . پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید تا بتوانیم از ویژگیهایی mySCADA برای شما بگوییم

  • نرم افزار
  • برنامه نویسی
  • سخت افزار

دلتا ایران

نرم افزار محاسبه گر بانک خازنی

 

امروزه در اکثر واحدهای صنعتی و تجاری بزرگ از بانک ها خازنی به منظور جبران توان راکتیو و از بین بردن خاصیت سلفی و در نهایت بهبود کیفیت توان استفاده می شود .

این برنامه با Excel برنامه نویسی شده است و می توان از به عنوان یک نرم افزار کامل محاسبات خازن استفاده کرد و از آن در طراحی بانک خازنی استفاده کرد .شما توسط این نرم افزار می توانید به محاسبه موارد زیر تنها با وارد کردن اطلاعات ورودی خواسته شده بپردازید :

  1. محاسبه مقدار بانک خازنی با استفاده از قبض برق
  2. محاسبه مقدار بانک خازنی با استفاده ظرفیت ترانس
  3. محاسبه فیوز و قطر کابل پله های خازنی
  4. محاسبات مورد نیاز در انتخواب خازن
  5. بررسی تشدید ترانس همراه با بانک خازنی
  6. پارامترهای خازنهای فشارقوی

نرم افزار تبدیل ادرس های PLC دلتا به مدباس

 

این نرم افزار بصورت EXE و در حجم بسیار پایین است و از ان برای تبدیل ادرس های رجیستر ها(D) ، تایمر ها (T) ، فلگ ها (M) ، کانتر ها (C) و … به ادرس مدباس ان استفاده میشود . برای بعضی از مانیتور های صنعتی که PLC های دلتا را پشتیبانی نمیکنند ولی پروتکل مدباس را پشتیبانی میکنند ، این نرم افزار یک مبدل ادرس خوب و کارا میباشد .

آموزش نرم افزار DopSoft

HMIهای سری DOP-B  با استفاده از نرم افزار DOPsoft  با کاربری آسان و سخت افزاری قدرتمند ساخته شده است تا یک رابط برنامه پذیر قابل اطمینان و قدرتمند ارائه نماید.اگر شما با تجهیزات برند Delta کار میکنید و از آنها در پروژه های اتوماسیون صنعتی خود استفاده میکنید برای برنامه ریزی HMIهای این برند باید توسط نرم افزار DOPSoft پروژه خود را ویرایش،طراحی و انجام دهید و بر روی سخت افزارهای DOP-B  پروگرم نمایید این برنامه در Windows قابل نصب و اجرا می باشد.

این نرم افزار از فونتهای ویندوز پشتیبانی میکند و این قابلیت را به طراح میدهد تا بتواند با فونت فارسی و انگلیسی برنامه خود را اجرا کند البته قابل ذکر است که شما میتوانید یک پروژه با چندین زبان طراحی کنید و محدودیتی نخواهید داشت.

آموزش پیکربندی ماژول DVPEN01 دلتا-ماژول ETHERNET دلتا

DVPEN01ماژول شبکهETHERNET،محصولیازکمپانی دلتا براياستفاده در اتوماسیون می باشد . ازاین ماژول میتوان برايارتباط نرمافزارهاي کمپانی دلتا مانند ISPSOFT و WPLSOFT با PLC های سری DVP استفاده کرد . قابلیت ارسال ایمیل ، تنظیم اتوماتیک زمان ، تبادلاطلاعات ، ارسالایمیل ومانیتورینگ ازطریق وب ، اسکادا و HMI از دیگر امکاناتی است که این ماژول براي کاربرفراهم میکند .

درباره کیوان