اینورتر دلتا - Delta

اینورتر دلتا – Delta

اینورتر دلتا یکی از پرکاربردترین تجهیزات صنعتی این شرکت به شمار می رود، اینورتر که با نام درایو نیز شناخته می شود، در لغت به معنای معکوس کننده می باشد. اینورتر نوعی کنترل کننده ی دور موتور است که وظیفه ی اصلی این وسیله تبدیل جریان مستقیم به متناوب است. اینورتر با علامت اختصاری نیز VFD شناخته می شود.

اینورتر

امروزه کاربرد اینورتر دامنه ی وسیعی را فرا گرفته است و در بسیاری از صنایع مورد نیاز است. از استفاده در وسایلی مانند سیستم های گرمایش و سرمایش ، بالابر ها و آسانسورها ، کامپیوتر ، وسایل نقلیه ، … گرفته تا در صنایع پیشرفته و تمامی کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اینورتر

درایو فرکانس متغیر (VFD) چیست؟

درایو فرکانس متغیر (VFD Inverter یا Variable Frequency Drive) نوعی کنترل کننده موتور های الکتریکی است که با تغییر دادن ولتاژ و فرکانس اعمالی، موتور را با سرعت و ولتاژ مناسب، به گردش درمی آورد.

اينورتر ها از نظر فاز و شكل موج خروجی

اینورتر

اينورتر از نظر فاز تبديل به دو نوع عمده تک فاز و سه فاز تقسيم بندی می شوند، همچنين از نظر شكل موج خروجی به چهار نوع زير قابل تقسيم هستند:

  • خروجی به شكل موج مربعی
  • خروجی به شكل سينوسی اصلاح شده
  • خروجی به شكل سينوسی اصلاح شده
  • خروجی به شكل سينوسی خالص

منبع تغذیه اینورتر

اینورتر برق DC را از منابعی مانند باطری، پانل های خورشیدی و سلول های سوختی به برق AC تبدیل می کند. برق خروجی را می توان به هر ولتاژی که لازم باشد تبدیل کرد.میکرو اینورترها مستقیما جریان را از پانل های خورشیدی به جریان


PRODUCT FEATURES

PRODUCT FEATURES

VFD-L SERIES

VFD-L SERIES

VFD-S SERIES

VFD-S SERIES

VFD-EL SERIES

VFD-EL SERIES

VFD-M SERIES

VFD-M SERIES

VFD-E SERIES

VFD-E SERIES

VFD-B SERIES

VFD-B SERIES

VFD-F SERIES

VFD-F SERIES

VFD-VE SERIES

VFD-VE SERIES


  • 1
  • 2